Fouten en/of wijzigingen voorbehouden.
Merkt u een fout, meldt dit dan aub.

Sharptails Automne eigenaar/voorjager Roel Kamman
23-02-2020: Chassart (BE), RESCB, Couple Printemps (koppel) 1U/CACT/CACIT keurmeesters: Jean Nargaud/Dominique Lebrun
27-11-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) U keurmeesters: Nikolic/Pribanovic
02-12-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) 2U/RES.CACT keurmeesters: D. Mitrovic/Jasari
03-12-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) 1U keurmeesters: Sormaz/ Z. Dordevic
04-12-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) 3U keurmeesters: Ristic/Toplica

Sharptails Antje eigenaar/voorjager Bernadette van Drie
29-02-2020: Volkel, NPC, Voorjaarswedstrijd Quete a la Francaise (solo) 1U/CACT/CACIT Keurmeesters: Didier Horman/Sjaak Bolle/Appie Pinkse (asp.)
29-02-2020: Volkel, NPC, Voorjaarswedstrijd Quete a la Francaise (koppel) 1U/CACT/CACIT Keurmeesters: Didier Horman/Sjaak Bolle/Appie Pinkse (asp.)
24-08-2020: Nuisement-sur-Coole (Fr), FTGN (koppel) 1U Keurmeesters: Vladimir Demaretz/J.P. Gotti
13-09-2020: Olfen (De), ESCD, Jagdsuche paar, 1U/CACT/CACIT Keurmeesters: Vögel, Kribbs, Baumeister, Kühner (ra)
23-09-2020: St. Annaland, NPC i.s.m. VES, Quete a la Francaise (solo), 1U/CACT Keurmeester: G.J. Scheffer

Sharptails Athos eigenaar/voorjager Lia Harms-Bullens
29-02-2020: Volkel, NPC, Voorjaarswedstrijd Quete a la Francaise (koppel) 2G Keurmeesters: Didier Horman/Sjaak Bolle/Appie Pinkse (asp.)
06-09-2020: Chassart, RESCB, Quete de Chasse (solo) 2ZG Keurmeester: Jean Nargaud
19-09-2020: Waterlandkerkje, NPC, Quete de Chasse (solo) 3ZG Keurmeester: Manfred Bröhldick 
23-09-2020: St. Annaland, NPC i.s.m. VES, Quete a la Francaise (solo), ZG Keurmeester: G.J. Scheffer

Nicolas Simeons Team eigenaar Elly 't Lam voorjager Richard Simeons
07-03-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 1U/CACT keurmeesters: Ristic/Misljenovic/Stanojevic
08-03-2020: Nis (Srb), Grande Cerca U keurmeesters: Demaretz/Mitrovic Postar
09-03-2020: Nis (Srb), Grande Cerca U keurmeesters: Berlingozzi/Misljenovic/Pribanovic
10-03-2020: Nis (Srb), Grande Cerca U keurmeesters: Sormaz/Herak/Radonjic
11-03-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 2U/RES.CACT keurmeesters: Berlingozzi/Jovanovic/Provost
30-10-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 1U/CACT keurmeesters: Ristic/Radoicic/Jasari
24-11-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 2U/RES.CACT keurmeesters: Ristic/Pribanovic
26-11-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 3U keurmeesters: Nicolic/Niketic/Joksic
27-11-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 2U/RES.CACT keurmeesters: Ristic/Joksic/Rajkovic
30-11-2020: Nis (Srb), Grande Cerca 1U/CACT/CACIT keurmeesters: Djordjevic/Mislenovic/Tosovic
04-12-2020: Nis (Srb), Grande Cerca U keurmeesters: Nicolic/Pribanovic/Dika

Bert van de Tielerwaard
eigenaar/voorjager Irene Davidse
12-09-2020: Dirksland, VES, Jeugdwedstrijd, 1U Keurmeesters Bolle/Lebrun/Rodenburg (asp.)
13-09-2020: Olfen (De), Derby solo, 1U Keurmeesters: Kribbs, Baumeister

Sharptails Barristo eigenaar/voorjager Roel Kamman
26-11-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) 2U/RES.CACT keurmeesters: D. Mitrovic/Jasari

Sharptails Betsy eigenaar/voorjager Marjolein Kamman- van Eijk
26-11-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) U keurmeesters: D. Mitrovic/Jasari
01-12-2020: Nis (Srb), Lib. (koppel) U keurmeesters: Ristic/Zdravkovic